Hizmet Sözleşmesi

Asratur Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

ASRATUR WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişimden veya siteyi kullanmadan önce lütfen asratur web sitesi kullanım sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.  Asratur   Turizm   Seyahat Acencesi bu kullanım sözleşmesinde her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler, siteye üzerinde değişiklik yapılmış yeni kullanım sözleşmesinin konulmasıyla hemen yürürlüğe girer. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 
Telif Hakları
www.asratur.com.tr   sitesinin tüm hakları Fatihpaşa Gıda Turizm San Tic. LTD.ŞTİ’ ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan bazı ürünler, logolar, v.b. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, bazı resimler, bazı grafikler vb..  içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. www.asratur.com.tr ‘de yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. www.asratur.com.tr‘ de yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.
 
Üçüncü Sitelere Verilen Bağlantılar
www.asratur.com.tr, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle   Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.asratur.com.tr'nin hiçbir kontrolü olmadığı için, www.asratur.com.tr 'nin linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.asratur.com.tr 'nin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder. Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler, yazılımlar, ürünler ve hizmetler fiyat da dâhil bazı konularda tutarsızlık veya hatalar bulunabilir. özellikle seyahat ürünleri ve hizmetlerinin tanıtımını yapan ortak markalı ve/veya bağlantılı web sitesi iş ortakları bu web sitesinde sunulan ürünler için tedarikçiler ve iş ortakları tarafından verilen bilgi ve tanımların doğruluğunu garanti etmez ve bunlarla ilgili bütün hata ve tutarsızlıklardan (fiyat, fotoğraflar, genel ürün tanımları, vs.) doğan sorumlulukları reddeder. ayrıca, web sitemizde yer alan bütün fiyat yanlışlıklarını ve/veya yanlış bir fiyat üzerinden yapılan onaylanmamış rezervasyonları düzeltme hakkına sahip bulunmaktayız. böyle bir durumda size onaylanmamış rezervasyonlarınızı doğru fiyat üzerinden yaptırma imkânı sunulacak veya rezervasyonunuz ceza kesilmeksizin iptal edilecektir. Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız bu web sitesinde istedikleri ürün ile ilgili her türlü bilgide geliştirme ve/veya değişiklikler yapma hakkına sahiptir.
 
Kullanıcı Bilgileri
www.asratur.com.tr sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının bulunduğu bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında, kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler 128 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.
 
Kullanıcının Yükümlülükleri
www. asratur.com.tr her an güncellenen bir site olmasına karşın, sitemizden alınan tüm fiyatlar, geçerli şartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatları olup yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir. Site üzerindeki otel ve tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar ara ara değişiklik gösterdiğinden ötürü temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Fatihpaşa Gıda Turizm San.Tic. LTD.ŞTİ. (Asratur Turizm) sorumlu değildir. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerli olup Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün, ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.
 
Bu web sitesinin bütün içeriği: Fatihpaşa Gıda Turizm San.Tic.LTD.ŞTİ' ye aittir. Bütün hakları saklıdır. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.