• Lviv Turu Her Cuma Hareket: Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
  • Lviv Turu Her Cuma Hareket: Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
  • Lviv Turu Her Cuma Hareket: Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
  • Lviv Turu Her Cuma Hareket: Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
  • Lviv Turu Her Cuma Hareket: Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
  • Lviv Turu Her Cuma Hareket: Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
VİZESİZ
Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.
  • Ukraynayı keşfetme zamanı
  • Avrupa mutfağını keşfetmeye ukraynadan başla
  • Otantik ürünler ile alışverişin keyfini çıkar
  • Yeni kültürler ile tanış
  • Lviv'den ukraynanın güzelliklerine bak

Önemli Bilgiler

Asratur ,hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutarı: Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %50’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır

Tur Programımız minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatil.com sorumlu tutulamaz. Tatil.com, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Uçuş bilgileri, tur rehberi bilgileri ve tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 48 saat önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Tatil.com sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatil.com sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatil.com sorumlu tutulamaz.

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün

İstanbul-Lviv

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında buluşma. Uçağa biniş işlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının PC 420 tarifeli seferi ile 14:20’de Lviv'e hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuş sonrası yerel saat ile 16:20’de Lviv’w varıyoruz. Pasaport işlemlerimizin ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turumuza başlıyoruz. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman veriyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor geceleme Lviv otelimizde.Konaklama: 3* otellerde

2.

Gün

Lviv

2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra tur satın alabilirler. Shevcenko Ormanı ve Bira Fabrikası Turu – 15 Euro

Bu turda Ukrayna folklorünü yakından tanıma fırsatı bulacağız.Açık hava müzesi olarak tasarlanan bölümde 120 yapı ve 6 tahta kilise bulunmaktadır.Müze gezisi sonrası Lviv’in yerel bira fabrikası ve fabrikada bulunan bira müzesini ziyaret edeceğiz.Ziyaretimiz esnasında bira tadımıda yapacağız.Konaklama: 3* otellerde

3.

Gün

Lviv

3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra tur satın alabilirler.

Viking Köyü Turu – 25 Euro

Lviv ve bölge halkının dinlenmek, şehir karmaşasından uzaklaşmak ve zaman geçirmek istedikleri özel bir ormanlık alan içerisine inşa edilmiş, içinde at ve pony ile yürüyüşü yapabilme, balık tutabilme, parkur geçebilme, bisiklete binebilme, gerçek AK-47 (kalaşnikof) silahlar ile atış yapabilme, tenis, basketbol, futbol oynama gibi aktivitelerin olduğu eşsiz bir doğa harikası olan özel bir bölge.
Konaklama: 3* otellerde

4.

Gün

Lviv - İstanbul

4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberiniz tarafından belirlenen saatte Lviv havalimanına transfer.

Pegasus Havayolları PC421 tarifeli seferi ile 17:20 ile İstanbul’a uçuş. 19:25 te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

YORUMLAR
EK BİLGİLER

3 Gece 4 Gün Pegasus Havayolları ile

Vizesiz Her Cuma Hareket

Asratur ÖneriyorBİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Lviv (LWO) – İstanbul (SAW) parkurunda uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen otellerde 3 gece konaklama,
Alan/otel/alan transferleri,
Panoramik şehir turu
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Seyahat Sağlık Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yerleri girişleri,
Rehber ve şoför tipleri.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#52
LOKASYON:
Ukrayna
YEMEK:
Otellerde yapılan sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında buluşma
BİTİŞ:
Pegasus Havayolları PC421 tarifeli seferi ile 17:20 ile İstanbul’a uçuş. 19:25 te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu
İPTAL POLİTİKASI:
EKSTRALAR
15 EUR
Shevcenko Ormanı ve Bira Fabrikası Turu
25 EUR
Viking Köyü Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

279TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 885 0818
Lviv Turu Her Cuma Hareket
41
0TRL
Ukranyna'nın başka bir kenti Lviv' e bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Bu şehirde eğlence var.